Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi / Grey / Coed Youth (9 - 12 years old) / D
(Youth Gi)
10-6
Färdig
Penelope Martinson
Royce Gracie Jiu Jitsu Academy of Raleigh
Sullivan Power Battle Born BJJ and MMA Vann på Submission - 01:43
Gi / White / Teen Boys (13 - 15 years old) / B
(Youth Gi)
8-13
Färdig
Paxton Praszkier
Derby City Mixed Martial Arts
Jaden Tianero Garami Jiu Jitsu Vann på domslut - 05:00
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / C
(Youth Gi)
1-10
Färdig
Thomas Jordan
Red Fox BJJ
Rhiannon Crumpler Garami Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / A
(Youth Gi)
2-8
Färdig
Colton Young
Ozone Brazilian Jiujitsu
Mollie Barrineau Red Fox BJJ Vann på poäng - 03:00
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / B
(Youth Gi)
9-10
Färdig
Aubrey Martin
Groundstone BJJ
Vann på poäng - 03:00
Jason Ralston Saga Academy
Gi / Grey / Teen Boys (13 - 15 years old) / B
(Youth Gi)
5-12
Färdig
Steven Glass
Ozone Brazilian Jiujitsu
Isaac Curry Garami Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:14
Gi / Yellow / Teen Girls (13 - 15 years old) /A
(Youth Gi)
10-12
Färdig
Kyleigh Cobb
Six Blades
Charlotte VanPelt RAW MMA Vann på Submission - 03:59
Gi / Grey / Teen Boys (13 - 15 years old) / A
(Youth Gi)
3-17
Färdig
Darrian Kariotis
Garami Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:08
Mason Doan Dosher Fitness
Gi / Blue / Teen Boys (13 - 15 years old) / A
(Youth Gi)
7-15
Färdig
Gavin Neel
Ozone Brazilian Jiujitsu
Zachary Shawver Butch Hiles Brazilian Jiu Jitsu & MMA, LLC Vann på Submission - 02:53
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / C
(Youth Gi)
1-11
Färdig
Billy Freeman III
Red Fox BJJ
Fares Hosni Triumph Fight Academy Vann på poäng - 03:00
Gi / Grey / Teen Boys (13 - 15 years old) / A
(Youth Gi)
3-18
Färdig
Micah Evans
Kilo Delta BJJ
Vann på Submission - 00:50
Christopher Burns Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Gi / Grey / Coed Youth (9 - 12 years old) / C
(Youth Gi)
8-14
Färdig
Benjamin Hart
Garami Jiu Jitsu
Cainan Rolls GymO Vann på domslut - 04:00
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / E
(Youth Gi)
2-9
Färdig
Everly Rixey
Groundstone BJJ
Vann på poäng - 03:00
Robert Pritchard Red Fox BJJ
Gi / Grey / Teen Boys (13 - 15 years old) / B
(Youth Gi)
5-13
Färdig
Lucas Wright
Saga Academy
Brayden Webb Bonsai Jiu Jitsu Academy - NC Vann på Submission - 00:26
Gi / Blue / Young Adult Girls (16 - 17 years old) / A
(Youth Gi)
5-14
Färdig
Michaela Young
Hold Fast Jiu Jitsu
Serenity State Hub City Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:11
Gi / Grey / Coed Youth (9 - 12 years old) / D
(Youth Gi)
10-10
Färdig
Rylan Wagner
BLUE PHOENIX ACADEMY
Peyton Labarca Saga Academy Vann på Submission - 00:46
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / D
(Youth Gi)
1-12
Färdig
Hazel Smith
Groundstone BJJ
Austin Davis Kilo Delta BJJ Vann på poäng - 03:00
Gi / Blue / Teen Boys (13 - 15 years old) / A
(Youth Gi)
7-16
Färdig
Luke Neel
Ozone Brazilian Jiujitsu
Reed Morrison Hold Fast Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:28
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / E
(Youth Gi)
2-10
Färdig
Eliza Hardymon
Red Fox BJJ
Vann på poäng - 02:21
Atlas Crist Red Fox BJJ
Gi / Yellow / Teen Girls (13 - 15 years old) /A
(Youth Gi)
10-13
Färdig
Presley Buckley
Butch Hiles Brazilian Jiu Jitsu & MMA, LLC
Vann på Submission - 04:07
Charlotte VanPelt RAW MMA
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / B
(Youth Gi)
9-14
Färdig
Cannon St George
Dosher Fitness
Vann på poäng - 03:00
Jason Ralston Saga Academy
Gi / Yellow / Coed Youth (9 - 12 years old) / B
(Youth Gi)
8-15
Färdig
Andrew Morrison
Hold Fast Jiu Jitsu
Avery McCurdy-Simpson Groundstone BJJ Vann på domslut - 04:00
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / A
(Youth Gi)
3-11
Färdig
Everett Smith
Groundstone BJJ
Vann på poäng - 01:12
Elowyn Ward Garami Jiu Jitsu
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / C
(Youth Gi)
1-13
Färdig
Aaron Power
Battle Born BJJ and MMA
Vann på poäng - 03:00
Thomas Jordan Red Fox BJJ
Gi / White / Teen Boys (13 - 15 years old) / B
(Youth Gi)
8-16
Färdig
Jack Hopper
Garami Jiu Jitsu
Vann på domslut - 05:00
Paxton Praszkier Derby City Mixed Martial Arts
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / B
(Youth Gi)
9-15
Färdig
Nolan Range
Kilo Delta BJJ
Vann på poäng - 02:48
Aubrey Martin Groundstone BJJ
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / E
(Youth Gi)
2-11
Färdig
Atlas Crist
Red Fox BJJ
Robert Pritchard Red Fox BJJ Vann på poäng - 02:31
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / A
(Youth Gi)
3-19
Färdig
Mollie Barrineau
Red Fox BJJ
Everett Smith Groundstone BJJ Vann på poäng - 03:00
Gi / Yellow / Teen Girls (13 - 15 years old) /A
(Youth Gi)
Färdig
Sofia Ramos
Fabin Rosa BJJ Orlando
Kyleigh Cobb Six Blades Vann på Walkover
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / D
(Youth Gi)
1-14
Färdig
Willow English
Red Fox BJJ
Braxton King Dosher Fitness Vann på poäng - 01:09
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / E
(Youth Gi)
2-13
Färdig
Eliza Hardymon
Red Fox BJJ
Vann på poäng - 03:00
Everly Rixey Groundstone BJJ
Gi / White / Coed Peewee (8 & Under) / C
(Youth Gi)
1-15
Färdig
Rhiannon Crumpler
Garami Jiu Jitsu
Aaron Power Battle Born BJJ and MMA Vann på poäng - 03:00