Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / 16-17 лет / -60 kg
(Day 1)
1-45
Färdig
Roman Mochalov
Fight Lab 25
Vann på poäng - 04:00
Egor Chelovechkin AKATORA DOJO
MEN No-Gi / -85 kg
(Day 1)
43
Färdig
Sergey Lesnikov
BLACK BELT Fight Club
Vann på Submission - 02:43
Sergei Belash PRIDE Fight Club
MEN No-Gi / -69 kg
(Day 1)
Färdig
Konstantin Arzamazov
Alexander Nevsky
Ilya Tsegelnikov Striker fight team Vann på Walkover
MEN No-Gi / -85 kg
(Day 1)
44
Färdig
Dzheikhun Khalilov
Alexander Nevsky
Alexandr Kulikov Strela Team Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / 16-17 лет / +81 kg
(Day 1)
1-46
Färdig
Daniil Zhilskii
РОО "ПЦБИ"
Egor Shulgin AKATORA DOJO Vann på Submission - 02:05
MEN No-Gi / -69 kg
(Day 1)
35
Färdig
Aleksandr Bondarenko
Team Strela
Эжер Олчонов Alexander Nevsky Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / 16-17 лет / -66 kg
(Day 1)
1-47
Färdig
Сергей Алябин
Vladivostok BJJ Team
Leonid Abaimov Vann på poäng - 04:00
MEN No-Gi / -69 kg
(Day 1)
36
Färdig
Petr Belyaev
PRIDE Fight Club
Vann på poäng - 05:00
Gadzhimurad Khakimov Молот
MEN No-Gi / -85 kg
(Day 1)
45
Färdig
Никита Дедков
Ground-and-Pound FC
Vann på poäng - 05:00
Alexander Mogilevets ACADEMY Fight Club
Boys Gi / 16-17 лет / +81 kg
(Day 1)
1-48
Färdig
Putilin Sevastian
BJJ Vladivostok Team
Vann på Submission - 03:24
Daniil Zhilskii РОО "ПЦБИ"
MEN No-Gi / -69 kg
(Day 1)
37
Färdig
Dmitrii Netsvetaev
Strela Team (official)
Vann på Submission - 04:32
Aleksei Tyan PRIDE Fight Club
MEN No-Gi / -85 kg
(Day 1)
46
Färdig
Dzhavadkhan Abdullaev
Alexander Nevsky
Vann på domslut - 05:00
Evgenii Markov Strela Team (official)
Boys Gi / 16-17 лет / +81 kg
(Day 1)
1-49
Färdig
Константин Ишутин
MAX Club
Vann på poäng - 04:00
Egor Shulgin AKATORA DOJO
MEN No-Gi / -69 kg
(Day 1)
38
Färdig
Andrei Sarapulov
PRIDE Fight Club
Vann på poäng - 05:00
Ilya Tsegelnikov Striker fight team
MEN No-Gi / +85 kg
(Day 1)
47
Färdig
Denis Valov
Kamchatka Fight Club N1
Nikolai Fedorov ACADEMY Fight Club Vann på Submission - 00:27
MEN No-Gi / +85 kg
(Day 1)
48
Färdig
Илья Касьянов
MAX Club
Ilia Nikiforov JIU JITSU KHV Federation Vann på poäng - 05:00
MEN No-Gi / -69 kg
(Day 1)
39
Färdig
Эжер Олчонов
Alexander Nevsky
Павел Асеев PRIDE Fight Club Vann via diskvalificering - 04:12
MEN No-Gi / +85 kg
(Day 1)
49
Färdig
Роман Дерюга
BLACK BELT Fight Club
Fuad Allakhverdiev GLADIATOR Fight Team Vann på domslut - 05:00
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
22
Färdig
Ivan Penkovskiy
JIU JITSU KHV Federation
Idris Abdullaev Alexander Nevsky Vann på poäng - 05:00
MEN No-Gi / +85 kg
(Day 1)
50
Färdig
Nikolai Fedorov
ACADEMY Fight Club
Сано Мигеев Strela Team (official) Vann på poäng - 05:00
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
23
Färdig
Дмитрий KURNOSKIN
Strela Team (official)
Ali Gadzhiev acbjj Vann på Submission - 01:21
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
24
Färdig
Evgeni Bondarenko
MAX Club
Iurii Plotnikov PRIDE Fight Club Vann på poäng - 05:00
MEN No-Gi / +85 kg
(Day 1)
Färdig
Сергей Любимов
Team Strela
Илья Чемерис ACADEMY Fight Club Vann på Walkover
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
25
Färdig
Рашид Расулов
Skif 55
Егор Лоенко STRELA Vann på Submission - 01:20
MEN No-Gi / +85 kg
(Day 1)
51
Färdig
Данил Жатько
BLACK BELT Fight Club
Ilia Nikiforov JIU JITSU KHV Federation Vann på poäng - 05:00
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
26
Färdig
Rustam Abdurakhmanov
Fight Lab 25
Vann på Submission - 02:40
Ahmadjon Raupov Striker fight team
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
27
Färdig
Andrew Bobrov
Strela Team (official)
Vann på Submission - 02:54
Idris Abdullaev Alexander Nevsky
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
28
Färdig
Ali Gadzhiev
acbjj
Iurii Plotnikov PRIDE Fight Club Vann på poäng - 05:00
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
29
Färdig
Sergey Panchenko
ZR Team Blagoveschensk
Vann på Submission - 04:10
Егор Лоенко STRELA
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
30
Färdig
Rustam Abdurakhmanov
Fight Lab 25
Vann på poäng - 05:00
Roman Melikhov PRIDE Fight Club
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
53
Färdig
Sergey Panchenko
ZR Team Blagoveschensk
Rustam Abdurakhmanov Fight Lab 25 Vann på poäng - 05:00
MEN No-Gi / -77 kg
(Day 1)
52
Färdig
Andrew Bobrov
Strela Team (official)
Vann på Submission - 00:29
Iurii Plotnikov PRIDE Fight Club