Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GI INFANT / 10-11/36КГ/white or grey/boys
(Day 1)
21
Färdig
Даниил Баженов
AF Academy
Vann på Submission - 02:01
ALMIR SHASHEV AF Academy
GI TEEN / 14-15 лет/70+КГ/white or grey/boys
(Day 1)
1-22
Färdig
Роман Захаров
AF Academy
Иван Войтиков AF Academy Vann på poäng - 04:00
GI JUNIOR / girls superfight 45кг
(Day 1)
26
Färdig
Анастасия Анашкина
AF Academy
Вероника Зияева Academy of Grappling Vann på Submission - 02:20
GI KIDS II / 6-7 лет /25 КГ/boys
(Day 1)
2-29
Färdig
Марат Шафиков
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Vann på Submission - 01:10
Кирилл Марков AF Academy
GI KIDS III / 8-9лет/25кг/grey or yellow/boys
(Day 1)
4-26
Färdig
Один Рубанов
AF Academy
Vann på Submission - 02:24
Эльнур Аббасов Bjj Alex team
NO-GI KIDS III / 8-9лет/42+кг/grey or yellow/boys
(Day 1)
3-35
Färdig
Аркадий Телларов
AF Academy
Демьян Нагоров AF Academy Vann på poäng - 03:00
GI KIDS II / 6-7 лет/25 КГ/boys 2014
(Day 1)
2-25
Färdig
Иван Кондрашов
AF Academy
Алан Цараев Agate team Vann på Submission - 01:10
GI TEEN / 14-15 лет/65КГ/white or grey/girls
(Day 1)
1-26
Färdig
Анастасия Крайнова
AF Academy
Vann på Submission - 01:06
Диана Морковская AF Academy
GI KIDS III / 8-9лет/25кг/grey or yellow/boys
(Day 1)
4-27
Färdig
Demid Gushchin
Bjj Alex team
Mark Grumet Bjj Alex team Vann på poäng - 03:00
GI INFANT / 10-11лет/46КГ/white or grey/boys
(Day 1)
25
Färdig
Владислав Путилин
AF Academy
Егор Крайнов AF Academy Vann på Submission - 02:21
GI TEEN / 14-15 лет/55КГ/yellow or orange or green/boys
(Day 1)
1-30
Färdig
Unknown User
AF Academy
Vann på Submission - 02:09
Руслан Кумалов БК Ярый
GI KIDS II / 6-7 лет /25 КГ/boys
(Day 1)
Färdig
Степан Индюченко
AF Academy
Vann på Walkover - 02:00
Руслан Горчаков AF Academy
GI JUNIOR / 12-13лет/45КГ/white or grey/boys
(Day 1)
24
Färdig
Макар Войташевский
AF Academy
Unknown User AF Academy Vann på poäng - 03:00
GI INFANT / 10-11/39КГ/white or grey/boys
(Day 1)
28
Färdig
Дмитрий Попов
LEGION Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:56
Александр Михалкин AF Academy
NO-GI KIDS III / 8-9лет/42кг/grey or yellow/boys
(Day 1)
3-37
Färdig
Аркадий Устюгов
AF Academy
Скакунов Кирилл AF Academy Vann på Submission - 02:31
GI JUNIOR / 12-13лет/50КГ/white or grey/boys
(Day 1)
27
Färdig
Артем Горин
AF Academy
Unknown User AF Academy Vann på poäng - 03:00
GI KIDS III / 8-9лет/28кг/white/boys
(Day 1)
4-30
Färdig
Савелий Иванов
LEGION Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:29
Артем Федотов AF Academy
GI INFANT / 10-11/39КГ/white or grey/boys
(Day 1)
29
Färdig
Иван Андросюк
AF Academy
Георгий Квачахия AF Academy Vann på poäng - 03:00
GI TEEN / 14-15 лет/60КГ/yellow or orange or green/boys
(Day 1)
1-32
Färdig
VLADISLAV KOVALSKII
AF Academy
Алексей Лях AF Academy Vann på Submission - 03:53
GI KIDS II / 6-7 лет /25 КГ/boys
(Day 1)
2-30
Färdig
Артем Ибрагимов
AF Academy
Vann på poäng - 02:00
Захар Прохоров AF Academy
GI KIDS II / 6-7 лет/28 КГ/boys 2014г
(Day 1)
2-34
Färdig
Назар Ларионов
Academy of Grappling
Артемий Самойлов AF Academy Vann på Submission - 01:40
GI JUNIOR / 12-13лет/40КГ/yellow or orange or green/boys
(Day 1)
20
Färdig
Давид Пиранян
AF Academy
Vann på poäng - 03:00
Бойцов Макар Bjj Alex team
GI KIDS III / 8-9лет/28кг/white/boys
(Day 1)
4-32
Färdig
Вадим Маврин
AF Academy
Vann på poäng - 03:00
Денис Дроздин AF Academy
GI TEEN / 14-15 лет/65КГ/white or grey/girls
(Day 1)
1-27
Färdig
Диана Морковская
AF Academy
Vann på Submission - 01:29
Сабрина Аветисян Bjj Alex team
GI JUVENILE / 16-17 лет/60КГ/white/boys
(Day 1)
3-40
Färdig
Руслан Карбашьян
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Lazarevskoe
Vann på Submission - 02:47
Вячеслав Буланов AF Academy
GI KIDS II / 6-7 лет /25 КГ/boys
(Day 1)
2-31
Färdig
Марат Шафиков
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Vann på Submission - 01:06
Степан Индюченко AF Academy
GI INFANT / 10-11/36КГ/white or grey/boys
(Day 1)
22
Färdig
Unknown User
AF Academy
Vann på Submission - 00:53
Иван Скибин AF Academy
GI KIDS III / 8-9лет/25кг/grey or yellow/boys
(Day 1)
4-28
Färdig
Эльнур Аббасов
Bjj Alex team
Vann på Submission - 01:11
Demid Gushchin Bjj Alex team
GI TEEN / 14-15 лет/60КГ/yellow or orange or green/boys
(Day 1)
1-33
Färdig
Тимур Подоляко
AF Academy
Vann på Submission - 02:09
Александр Ганнов Nesterov Jiu-Jitsu Team
NO-GI KIDS III / 8-9лет/42+кг/grey or yellow/boys
(Day 1)
3-36
Färdig
Демьян Нагоров
AF Academy
Константин Сиротенко Пересвет Vann på Submission - 02:17
GI JUNIOR / 12-13лет/45КГ/white or grey/boys
(Day 1)
25
Färdig
Unknown User
AF Academy
Расул Алибеков A-FORCE BJJ Vann på poäng - 03:00
GI KIDS II / 6-7 лет/28 КГ/boys 2014г
(Day 1)
2-35
Färdig
Дмитрий Титов
GRACIE BARRA SARATOV
Владимир Пятилетов Phoenix jiu-jitsu Vann på poäng - 02:00