Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / White / Junior I (10yrs) / -87,00 lbs
(Day 1)
1
Färdig
Vincent Banaga
Ohana Mixed Martial Arts
Jose C. Guzman 10th Planet Jiu Jitsu Vann på Submission
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -66,60 lbs
(Day 1)
1-3
Färdig
Hyrum Dever
Gold Country Jiu Jitsu
Trenton Manuel BJJ group Vann på Submission
Boys No-Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -60,00 lbs
(Day 1)
2-5
Färdig
Nathan Reyes
Ralph Gracie BJJ Sacramento
Vann på Submission
Elias Bell BJJ group
Girls No-Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -55,60 lbs
(Day 1)
6
Färdig
Giselle Ocampo
Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission
Milana Xiong
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -60,00 lbs
(Day 1)
2-2
Färdig
Valerio Gontea
Satori no Michi dojo
Vann via diskvalificering
Isaac Cruz Ohana Mixed Martial Arts
Boys Gi / White / Mighty Mite II (5yrs) / -40,00 lbs
(Day 1)
1-1
Färdig
Adrian Lakutin
Satori no Michi dojo
Vann på Submission
Dastan Marat Satori no Michi dojo
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -71,00 lbs
(Day 1)
2-11
Färdig
Sean Garfinkel
BJJ group
Nazary Perkov Satori no Michi dojo Vann på Submission
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -66,60 lbs
(Day 1)
1-5
Färdig
Jaidyn Martinez
Rice Brothers
Vann på Submission
Trenton Manuel BJJ group
Boys No-Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -60,00 lbs
(Day 1)
2-8
Färdig
Elias Bell
BJJ group
Koa Singson Ohana Mixed Martial Arts Vann på Submission
Boys No-Gi / White / Junior I (10yrs) / -87,00 lbs
(Day 1)
2
Färdig
Vincent Banaga
Ohana Mixed Martial Arts
Vann på Submission
Deegan Shupe Ohana Mixed Martial Arts
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -60,00 lbs
(Day 1)
2-1
Färdig
Valerio Gontea
Satori no Michi dojo
Kiyoshi Xiong 10th Planet Sacramento Vann på Submission
Boys No-Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -71,00 lbs
(Day 1)
1-6
Färdig
Nicholas Fish
Nexus Jiu Jitsu
Matsvei Moshchyn Satori no Michi dojo Vann på Submission
Girls No-Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -87,00 lbs
(Day 1)
8
Färdig
Dylann Xi
10th Planet Sacramento
Olivia Felix JG ACADEMY - BRENTWOOD Vann på Submission
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -60,00 lbs
(Day 1)
2-3
Färdig
Isaac Cruz
Ohana Mixed Martial Arts
Kiyoshi Xiong 10th Planet Sacramento Vann på Submission
Boys Gi / White / Mighty Mite II (5yrs) / -40,00 lbs
(Day 1)
1-2
Färdig
Adrian Lakutin
Satori no Michi dojo
Dastan Marat Satori no Michi dojo Vann på Submission
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -66,60 lbs
(Day 1)
1-4
Färdig
Hyrum Dever
Gold Country Jiu Jitsu
Jaidyn Martinez Rice Brothers Vann på Submission
Boys No-Gi / White / Junior I (10yrs) / -87,00 lbs
(Day 1)
3
Färdig
Deegan Shupe
Ohana Mixed Martial Arts
Jose C. Guzman 10th Planet Jiu Jitsu Vann på Submission
Boys No-Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -60,00 lbs
(Day 1)
2-6
Färdig
Koa Singson
Ohana Mixed Martial Arts
Nathan Reyes Ralph Gracie BJJ Sacramento Vann på Submission
Girls No-Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -55,60 lbs
(Day 1)
7
Färdig
Giselle Ocampo
Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission
Milana Xiong
Boys No-Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -71,00 lbs
(Day 1)
1-7
Färdig
Nicholas Fish
Nexus Jiu Jitsu
Matsvei Moshchyn Satori no Michi dojo Vann på Submission
Girls No-Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -87,00 lbs
(Day 1)
10
Färdig
Ariana Meliksetian
Satori no Michi dojo
Olivia Felix JG ACADEMY - BRENTWOOD Vann på Submission
Girls No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -87,00 lbs
(Day 1)
14
Färdig
Mia Orona
JG ACADEMY
Vann på Submission
Emma Khuu 10th Planet Sacramento
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -71,00 lbs
(Day 1)
2-10
Färdig
Sean Garfinkel
BJJ group
Nazary Perkov Satori no Michi dojo Vann på Submission
Girls No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -87,00 lbs
(Day 1)
15
Färdig
Mia Orona
JG ACADEMY
Vann på Submission
Mallory Garbett Strive Jiu-Jitsu & Fitness Academy
Boys No-Gi / White / Junior II (11yrs) / -100,00 lbs
(Day 1)
1-11
Färdig
Andrew Williams
Ohana Mixed Martial Arts
Jaedon Baxter Ohana Mixed Martial Arts Vann på Submission
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -66,60 lbs
(Day 1)
1-8
Färdig
Matsvei Moshchyn
Satori no Michi dojo
Vann på Submission
Nicholas Fish Nexus Jiu Jitsu
Boys No-Gi / White / Junior II (11yrs) / -100,00 lbs
(Day 1)
1-12
Färdig
Andrew Williams
Ohana Mixed Martial Arts
Jose D. Guzman 10th Planet Jiu Jitsu Vann på Submission
Girls No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -87,00 lbs
(Day 1)
16
Färdig
Mallory Garbett
Strive Jiu-Jitsu & Fitness Academy
Vann på Submission
Emma Khuu 10th Planet Sacramento
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -55,60 lbs
(Day 1)
2-15
Färdig
Nathan Reyes
Ralph Gracie BJJ Sacramento
Maxton Cordero-Abel Felipe Bragiao BJJ Vann på Submission
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -66,60 lbs
(Day 1)
1-9
Färdig
Matsvei Moshchyn
Satori no Michi dojo
Vann på Submission
Mason Reyes Ralph Gracie BJJ Sacramento
Girls No-Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -87,00 lbs
(Day 1)
9
Färdig
Dylann Xi
10th Planet Sacramento
Vann på Submission
Ariana Meliksetian Satori no Michi dojo
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -55,60 lbs
(Day 1)
2-16
Färdig
Nathan Reyes
Ralph Gracie BJJ Sacramento
Vann på Submission
Elias Bell BJJ group