Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
2-41
Završeno
Maximus Whitty
Groundstone BJJ
Dallas Landis Groundstone BJJ Pobedio Završnicom - 01:09
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -30 kg
(Day 1)
1-19
Završeno
Hannah Brewer
Groundstone BJJ
Rayna Largo ZR Team NC Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -34,20 kg
(Day 1)
22
Završeno
Alexander Stanfield
Schell Shock BJJ
Aiden Castelli ZR Team NC Pobedio Završnicom - 00:25
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
24
Završeno
Jordan Davila
CXBJJ Academy
Sean Peterson CXBJJ Academy Pobedio Završnicom - 01:27
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-42
Završeno
Jacksen South
Groundstone BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Benjamin Hunnings CXBJJ Academy
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
14
Završeno
Adam Rodriguez
CXBJJ Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Pierson Reynolds Groundstone BJJ
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
23
Završeno
Tyler Lilly
Labyrinth Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:35
Jackson Fortin Bonsai Jiu Jitsu Academy - NC
Girls Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -32 kg
(Day 1)
1-20
Završeno
Mazzie Bohan
Groundstone BJJ
Pobedio Završnicom - 00:57
Elani Boggs Labyrinth Jiu Jitsu
Boys Gi / White / Teen I (13yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
25
Završeno
Dashon Hairston
Bonsai Jiu Jitsu Academy - NC
Pobeda po poenima - 04:00
Xander Kim Choy Schell Shock BJJ
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
23
Završeno
Jonas McGilton
Labyrinth Jiu Jitsu
Judah Feinman Embrace Martial Arts Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
2-43
Završeno
Asher Anderson
CXBJJ Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Ernest Lee Conner IV Gamma
Girls Gi / White / Junior II (11yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-21
Završeno
Vivienne Kaszycki
Groundstone BJJ
Kaylan Largo ZR Team NC Pobedio Završnicom - 01:11
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -73,0 kg
(Day 1)
24
Završeno
Owen Buda
Gamma
J Bohan Groundstone BJJ Pobedio Završnicom - 03:59
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
24
Završeno
Tristan Matthew Largo
ZR Team NC
Pobedio Završnicom - 00:50
Keller Cornwell Schell Shock BJJ
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
16
Završeno
Rett Ellis
Bonsai Jiu Jitsu Academy - NC
Coraline Airheart Triumph Fight Academy Pobedio Završnicom - 00:16
Girls Gi / White / Teen I (13yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
1-22
Završeno
Juliana Guirguis
Schell Shock BJJ
Samantha McNealy Groundstone BJJ Pobedio Završnicom - 02:43
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-44
Završeno
Mohsin Naqwe
Schell Shock BJJ
Pobedio Završnicom - 02:39
Oliver Meadows Embrace Martial Arts
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -34,20 kg
(Day 1)
25
Završeno
Ezra Shelly
CXBJJ Academy
Alexander Stanfield Schell Shock BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
27
Završeno
Eduardo Velasquez
Labyrinth Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Sean Peterson CXBJJ Academy
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
17
Završeno
Jared Tan
ZR Team NC
Pobedio Završnicom - 00:16
Adam Rodriguez CXBJJ Academy
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -32 kg
(Day 1)
25
Završeno
Ryan Weber
CXBJJ Academy
Hollis Taylor Gracie Goldsboro Pobeda po poenima - 02:59
Girls Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -32 kg
(Day 1)
1-23
Završeno
Abigail Rodriguez
CXBJJ Academy
Mazzie Bohan Groundstone BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -26 kg
(Day 1)
15
Završeno
Roman Pearson
Groundstone BJJ
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Jaxon Gazzara Bonsai Jiu Jitsu Academy - NC
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
18
Završeno
Jansen Tan
ZR Team NC
Pobedio Završnicom - 00:28
Rett Ellis Bonsai Jiu Jitsu Academy - NC
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-45
Završeno
James Pfeil
Groundstone BJJ
Jacksen South Groundstone BJJ Pobedio Završnicom - 01:11
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / Above 73,0 kg
(Day 1)
26
Završeno
Lillybelle O'Sullivan
Embrace Martial Arts
Pobedio Završnicom - 03:37
Precious Pittman Gamma
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
26
Završeno
Calob Lara
CXBJJ Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Jackson Fortin Bonsai Jiu Jitsu Academy - NC
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
29
Završeno
Liam Runyan
Schell Shock BJJ
Pobedio Završnicom - 01:45
Breydan Cole CXBJJ Academy
Girls Gi / White / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-24
Završeno
Annabelle Largo
ZR Team NC
Pobeda po poenima - 04:00
Sofiya Kaszycki Groundstone BJJ
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -32 kg
(Day 1)
19
Završeno
Brody Weber
CXBJJ Academy
Pobedio Završnicom - 00:32
Silas Meadows Embrace Martial Arts
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-46
Završeno
Niko Martinez
Embrace Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:58
Oliver Meadows Embrace Martial Arts
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -37,2 kg
(Day 1)
30
Završeno
Wyatt Wimsatt
Embrace Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:27
Lawson Reynolds Groundstone BJJ